Kenan Doğulu, Heyecanla Beklenen “İhtimaller” Caz Konseriyle En Sevilen Parçalarını İzmirli Sevenleri İçin Seslendirdi

Türk pop müziğinin efsane ismi Kenan Doğulu, 2016 yılında müzikseverlerle buluşturduğu caz projesi “İhtimaller”in dillerden düşmeyen şarkılarıyla Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde sahne aldı. Geçtiğimiz aralık ayında ertelenmesinin ardından İzmirli müzikseverlerin heyecanla beklediği konserin biletleri, günler öncesinden tükendi. 

Kenan Doğulu geceye “Tutamıyorum Zamanı” ile başlarken, “Baş Harfi Ben” ve “Aşk ile Yap” gibi en sevilen parçalarını caz düzenlemeleriyle İzmirlilerle buluşturdu.  Değerli caz müzisyenleriyle sahne alan Doğulu’ya piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen ve saksofonda Engin Recepoğulları eşlik etti. “İhtimaller 2”nin kayıtlarına önümüzdeki günlerde Londra’da başlayacağını müjdeleyen sanatçı, yeni projesinden iki düzenlemeyi de ilk kez İzmirli müzikseverler için seslendirdi.  

Konser sonunda büyük bir ilgi ile dakikalarca alkışlanan ekip, iki kez bis yaparak “Çakkıdı” ve “Kandırdım” şarkılarıyla sahneden ayrıldı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x