Kemal Doğulu’dan Kardeşi Kadir Doğulu’ya Sert Sözler

Kemal Doğulu, önceki gece Nişantaşı’nda sahne aldı. Öncesinde gazeteciler ile bir araya gelen ünlü isim uzun süredir küs olduğu Kadir Doğulu ile ilgili konuştu.

Kemal Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu ile küslüğüyle ilgili konuşarak; “Benim sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Sebepleri var küslüğün tabii ki. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor” ifadelerini kullandı.

Doğulu şöyle konuştu:

“Evet kardeşimizi seçemeyiz. Bu bir mecburiyet. İnsanlar arkadaşlarını seçip onlardan kardeş yapabilir kendisine. Kan bağım olan herkesi sevmek zorunda değilim ve kan bağım var diye herkesle akraba olduğumu düşünmüyorum. Bu sadece onun için değil, hepsi için geçerli. Mecburen kayıtlara göre kardeş oluyorsunuz. Ben diğer kardeşlerim ile hem kardeş hem arkadaşım. Annem de hiç karışmaz bu işlere.”

Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’ü aldattığına dair iddialara da yanıt veren Kemal Doğulu, “Kadir bu güne kadar yanındaki hiçbir hanımefendiyi aldatmadı. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Ben kardeşimi doğduğundan beri tanıyorum. Neslihan’ı da aldatmadı, aldatmaz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x